פורסם על ידיIN / 0 תגובות

טאקוונדו כשיטת הרזיה וחיטוב הגוף

9 יוני 2016

רבות הדיאטות המפורסמות חשדות לבקרים, רבות יותר מהחול על שפת הים..אבל במציאות רובן אינן מתאימות לטווח הארוך, או מתאימות בכלל שכן בחלקן הלא מבוטל עושים שימוש בכימיקלים המזיקים לגוף ואינם מייצרים בסופו של דבר את האפקט הרצוי. טאקוונדו כשיטת הרזיה לעומת זאת, יכול לעשות רבות עבורכם.

האמת היא שדיאטות בלבד לא יסייעו לכם לשמור על משקל נכון ומתאים למשך זמן, לא יבנו לכם שרירים או חיזוק השריר בשום צורה ולמען האמת פשוט תרזו לקיץ או לתקופה מסוימת שלאחריה תעלו במשקל ולרוב יותר ממה שהורדתם.

השיטה הנכונה והבריאה ביותר להורדת משקל וחיטוב הגוף הנה התעמלות המשלבת “אכילה מבוקרת” ולא אכילה לשם נחמה או אכילה עם העיניים, סתם כי בא לנו לאכול. בצורה זו, טאקוונדו למבוגרים וצעירים יכול להשפיע מהותית על גופכם ובריאותכם.

טאקוונדו כשיטת הרזיה בנוסך לטאקוונדו כאומנות לחימה וכספורט אתגרי מרתק יאפשר לכם להשיל קילוגרמים רבים ממשקלכם, ללא כל מאמץ נפשי וללא שילוב של דיאטה, למעשה במהלך האימונים סביר להניח כי אתם תאכלו יותר ממה שאכלתם בעבר אך המזון יופנה לטובת מסת שריר וחיזוקו לא לצמיגים בבטן אשר יהפכו לקוביות, כן, בדיוק ככה, עד היום כמעט כל מתאמן/נת שהגיעו אלינו עם בעיית משקל וכרס קטנה הצליחו להמיר אותה בתוך כחצי שנה לבטן שטוחה, אסופה ולרוב עם קוביות. המלאכה קשה ביותר ודורשת תעצומות נפש אך התוצאה שווה ומעבר לכך.

אתם לא תכירו את עצמכם ואת מבנה גופכם, אין יותר קפלי עור או שומן, הגוף אסוף והשרירים בולטים ברמה המספקת דיה להבחין כי אתם מתאמנים, בטאקוונדו לא בונים שרירים כמו במכון כושר שכן מהות הספורט אינה בניית שרירים לתצוגה אלא בניית גוף כמכונה משומנת ויעילה לנטרול אויב/יריב.

בלוחמי הטאקוונדו אנו מציעים לכם חוויה עשירה ומאתגרת, כזו שתגרום לכם להזיע אבל להמשיך לחייך.

אתם מוזמנים לאימון נסיון ללא כל התחייבות, נשמח לפגוש אתכם.